Zimní, snowboard kalhoty

Důležitou součástí nejen pro zimní sporty jsou samozřejmě dámské zimní, snowboard kalhoty. Pokud se chcete v zimě cítit opravdu příjemně a v teple, je asi nezbytnou součástí si do Vašeho šatníku pořídit zimní nebo snowboard kalhoty, které mají funkční vlastnosti. Proti nepříznivému počasí, chladu a možného promáčení Vás ochrání izolační vrstva z mikrovlákna. Kvalitní kalhoty jsou i přes výborné izolační schopnosti prodyšné a umí předávat vlhkost a pot směrem od těla. V našem obchodě Vám nabízíme pouze kvalitní dámské zimní, snowboard kalhoty, které si můžete vybírat z různých velikostí a z opravdu velké barevné škály.

Lyžařské kalhoty a snowboard kalhoty

Pro lyžaře i snowboardisty je velmi důležitý výběr kvalitních zimních kalhot, které poskytnou maximální pohodlí a udrží Vás stále v suchu i při opakovaných pádech do mokrého sněhu. V kategorii dámské zimní, snowboard kalhoty si vybere opravdu každá zákaznice bez ohledu na to, zda lyžuje nebo dává přednost dnes již velmi modernímu a oblíbenému snowboardu. Snowboardové kalhoty se liší od těch lyžařských tím, že jsou volnější a pohodlnější, protože na snowboardu se padá častěji než na lyžích a při zapínání vázání často snowboardisté sedí v mokrém sněhu. Proto jsou tyto kalhoty přizpůsobeny tak, aby jste se cítili vždy pohodlně. To ale neznamená, že lyžařské kalhoty by měly být nějak nepohodlné. Díky kvalitním materiálů jsou i tyto zimní kalhoty velmi pohodlně vyrobeny, jen mají odlišný střih a bývají užší než kalhoty na snowboard.

Dámské zimní, snowboard kalhoty Nordblanc

Z široké nabídky výrobců si můžete vybrat i mimo jiných, u zákazníků velmi oblíbenou značku Nordblanc. Tato Značka nabízí dámské zimní, snowboard kalhoty v různých provedení. Ať už hledáte kalhoty na snowboard, lyžování nebo jen na zimní hrátky ve sněhu, tak z nabídky této značky si zcela jistě vyberete. Navíc díky velké škále barevného provedení lze tyto kalhoty krásně kombinovat se zimními bundami stejné barvy či vzoru od značky Nordblanc. Takže pokud chcete v zimně oslnit na sjezdovce a přitom zůstat v klidu, aby jste se nepromočili, určitě zvolte zimní nebo snowboard kalhoty značky Nordblanc.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis
Velikost
34 (XS)
36 (S)
38 (M)
40 (L)
42 (XL)
44 (2XL)
46 (3XL)
48 (4XL)
Barva
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nákupní košík
0 položek za 0 Kč