Dámské vesty

Dalším oblíbeným kouskem oblečení, který nesmí chybět žádné ženě, je vesta. Dámské vesty jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů a jejich cílem je zahřát, ale nepřehřívat. Všeobecně se vesty nosí skoro po celý rok mimo zimy. Chcete-li být v teple, ale zároveň se nechcete zpotit, vezměte si na mikinu či triko pouze vestu. V našem obchodě Vám nabízíme dámské vesty z fleecové, péřové vesty nebo vesty z mikrovlákna. O barvách ani nemůže být řeč, ať už máte v oblibě jakoukoliv barvu, jsme si jisti, že u nás každý nalezne tu svou. Většina dámských vest je na zapínání, vyhledat si můžete také vestu s kapsami, s límečkem nebo s kapucí. Námi nabízené zboží je kvalitní a proto věříme, že Vámi vybraná dámská vesta dobře a dlouho poslouží.

Dámské vesty Nordblanc

V moderní vestě od oblíbené značky Nordblanc budete vypadat opravdu světově. Díky skvělým zářivým barvám budete vyčnívat z davu a Vaší vestu Vám bude závidět nejeden kolemjdoucí. V jednoduchosti je krása, tak tímto heslem se právě značka Nordblanc řídila při výrobě jejich vest, které se spíše hodí do chladnějšího období. Jednoduchost v podobě jedné pestré moderní barvy s jinak barevným lemováním a zvýrazněním zipu, bez zbytečných potisků a vzorů dělají dámské vesty velmi atraktivní.

Dámské vesty Northfinder

Značka Northfinder se řadí spíše mezi vesty, které jsou vhodnější pro sportovní využití. Ale pokud chodíte do práce, kde po Vás nevyžadují přímo elegantní módu, tak i Vy vestu zcela jistě využijete. Northfinder si zakládá na kvalitě a tomu odpovídají i výrobky. Dámské vesty se pyšní originalitou a jednoduchostí. Žádné přebytečné vzory a potisky, pouze jednoduchá sportovní elegance. A bezkonkurenční ceny. Pojistěte se proti nepřízni počasí skvělou multifunkční dámskou vestou od značky Northfinder.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis
Velikost
34 (XS)
36 (S)
38 (M)
40 (L)
42 (XL)
44 (2XL)
46 (3XL)
Barva
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nákupní košík
0 položek za 0 Kč